AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Syze Dielli HD Te Polarizuara

$ 12.66$ 25.33 (-50%)

In stock

Ti varesh ne shikimin tend.
Keto syze te polarizuara ju lejojne qe te shikoni me qarte dhe paster sidomos ne driten e diellit,
sepse jane me veti kundra rrezeve violet.
Jane perfekte per cdo dite, kur mund te shkoni per plazh,
gjueti, ose kur i jepni
makines ose motorcikletes.

Porosite tani!⠀

Na ndiqni per me shume oferta.⠀
•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

Ti varesh ne shikimin tend.
Keto syze te polarizuara ju lejojne qe te shikoni me qarte dhe paster sidomos ne driten e diellit,
sepse jane me veti kundra rrezeve violet.
Jane perfekte per cdo dite, kur mund te shkoni per plazh,
gjueti, ose kur i jepni
makines ose motorcikletes.

Porosite tani!⠀

Na ndiqni per me shume oferta.⠀
•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

 

Be the first to review “Syze Dielli HD Te Polarizuara”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu