AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tapa Stabilizuese Per Lavatrice

$ 10.36$ 20.72 (-50%)

In stock

Tapa Stabilizuese Per Lavatrice

Me karakteristike te vecante qe nuk rreshkasin, dhe kontroll i larte qe mundeson lehtesimin dhe zhurmen e lavatrices. Me kapacitet te larte qe mban deri ne 500kg dhe super e lehte ne montim, vetem ngrini pak lavatricen tuaj dhe vendosni tapat. Cka e ben me fantastike si produkt eshte se mund te pastroni sa me lehte siperfaqen e bere e papaster pa asnje mundim ose lodhje dhe mos u shqetesoni per gervishtje ose zhurma te pakëndshme sepse jane te gomuara nga poshte. Pa problem, sepse pershtaten me te gjitha llojet e lavatriceve. Me ngjyre gri ne te zeze, dhe paketimi ka 4 cope brenda.

Tapa Stabilizuese Per Lavatrice

Me karakteristike te vecante qe nuk rreshkasin, dhe kontroll i larte qe mundeson lehtesimin dhe zhurmen e lavatrices. Me kapacitet te larte qe mban deri ne 500kg dhe super e lehte ne montim, vetem ngrini pak lavatricen tuaj dhe vendosni tapat. Cka e ben me fantastike si produkt eshte se mund te pastroni sa me lehte siperfaqen e bere e papaster pa asnje mundim ose lodhje dhe mos u shqetesoni per gervishtje ose zhurma te pakëndshme sepse jane te gomuara nga poshte. Pa problem, sepse pershtaten me te gjitha llojet e lavatriceve. Me ngjyre gri ne te zeze, dhe paketimi ka 4 cope brenda.

Be the first to review “Tapa Stabilizuese Per Lavatrice”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu