AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tapet Akupresioni

$ 15.83$ 42.00 (-62%)

In stock

Tapeti dhe jasteku Acupressure jane gjithcka qe te duhen per nje relaks total te trupit!⠀
Rrini shtrire mbi tapet dhe ndjeni qarkullimin e gjakut, dhimbjen e qafes te largohet, e sa me shume ta praktikoni, aq me pak dhimbje do te ndjeni ne pjesen e mesit e shpines!⠀

Qendroni te shtrire per 20 deri ne 30 minuta dhe dhimbjet e trupit do te zhduken si me magji.

Tapeti dhe jasteku Acupressure jane gjithcka qe te duhen per nje relaks total te trupit!⠀
Rrini shtrire mbi tapet dhe ndjeni qarkullimin e gjakut, dhimbjen e qafes te largohet, e sa me shume ta praktikoni, aq me pak dhimbje do te ndjeni ne pjesen e mesit e shpines!⠀

Qendroni te shtrire per 20 deri ne 30 minuta dhe dhimbjet e trupit do te zhduken si me magji.

Be the first to review “Tapet Akupresioni”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu