AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tapet i butë për femijë

$ 31.60

In stock

Per nje argetim sa me te sigurte per te vegjelit tuaj.Është i butë në prekje dhe nuk mbanë njolla!
Eshte i trashe dhe i gomuar,dizenjo nga të dyja anët.
Permasat 150x180cm
8mm trashesi
Të dyja fotot janë reale!

Be the first to review “Tapet i butë për femijë”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu