AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tapet i Bute Me Figurina

$ 20.83$ 41.66 (-50%)

In stock

Tapet i Bute Me Figurina

Per vogelushin tuaj qe ecen kembadorazi neper shtepi, merri kete tapet plot ngjyra, figura e shkronja!

I bute dhe mbrojtes, tapeti eshte ideal per tu vene ne cdo ambjent te shtepise!
Ideale per cdo shtepi, dhe me super dizenjime.
Pasi femija te mbaroje lojrat e tij, mjafton ta mbledhesh dhe ta vendosesh ne nje kend.
Me permasa 140x160cm.
Cfare po pret.
Beje tenden tani.
Vetem tek ne.
Tapet i Bute Me Figurina

Per vogelushin tuaj qe ecen kembadorazi neper shtepi, merri kete tapet plot ngjyra, figura e shkronja!

I bute dhe mbrojtes, tapeti eshte ideal per tu vene ne cdo ambjent te shtepise!
Ideale per cdo shtepi, dhe me super dizenjime.
Pasi femija te mbaroje lojrat e tij, mjafton ta mbledhesh dhe ta vendosesh ne nje kend.
Me permasa 140x160cm.
Cfare po pret.
Beje tenden tani.
Vetem tek ne.
Be the first to review “Tapet i Bute Me Figurina”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu