TAPET KUZHINE

L2,200.00L4,400.00 (-50%)

In stock

| Tapet kuzhine | material elastik | lëkurë e butë PVC | cilësi premium | i papërshkueshëm nga uji | pastrohet shumë lehtë |

Compare

Tapet kuzhine i përbërë nga lëkurë e butë PVC e cilësisë premium.

Ky tapet kuzhine përbëhet nga material mjaft elastik, në formën e gomës.

Nga material që në mënyrë efektive pengon rritjen e baktereve dhe parandalon mykun.

Tapeti është i papërshkueshëm nga uji dhe mund të pastrohet shumë lehtë.

Me një sfungjer mund të largoni edhe njollat e vajit.

Ngjyrat janë mjaft të këndshme, të cilat nuk zbehen edhe pas shumë vitesh përdorim.

Përmasat e këtij tapet të ri janë 45×150 cm.

Trashësia prej 6 mm e bën shumë të rehatshëm, mjaft i butë për të qëndruar gjatë në kuzhinë pa u lodhur.

Nëse ju bie diçka nga dora nuk thyhet.

Variacionet e këndshme të dizajnit e bëjnë këtë tapet të jetë edhe një dekor i përsosur për ambiente të ndryshme të shtëpisë.

*Gjithashtu, ky tapet mund të vendoset te dera, në banjë, te dhoma e gjumit, pranë shtratit, korridor etj.

Be the first to review “TAPET KUZHINE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu