AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

TAPET KUZHINE

L 2,200.00L 4,400.00 (-50%)

Out of stock

| Tapet kuzhine | material elastik | lëkurë e butë PVC | cilësi premium | i papërshkueshëm nga uji | pastrohet shumë lehtë |

Tapet kuzhine i përbërë nga lëkurë e butë PVC e cilësisë premium.

Ky tapet kuzhine përbëhet nga material mjaft elastik, në formën e gomës.

Nga material që në mënyrë efektive pengon rritjen e baktereve dhe parandalon mykun.

Tapeti është i papërshkueshëm nga uji dhe mund të pastrohet shumë lehtë.

Me një sfungjer mund të largoni edhe njollat e vajit.

Ngjyrat janë mjaft të këndshme, të cilat nuk zbehen edhe pas shumë vitesh përdorim.

Përmasat e këtij tapet të ri janë 45×150 cm.

Trashësia prej 6 mm e bën shumë të rehatshëm, mjaft i butë për të qëndruar gjatë në kuzhinë pa u lodhur.

Nëse ju bie diçka nga dora nuk thyhet.

Variacionet e këndshme të dizajnit e bëjnë këtë tapet të jetë edhe një dekor i përsosur për ambiente të ndryshme të shtëpisë.

*Gjithashtu, ky tapet mund të vendoset te dera, në banjë, te dhoma e gjumit, pranë shtratit, korridor etj.

Be the first to review “TAPET KUZHINE”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu