AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tapet Me Dizenjo

$ 0.00

Out of stock

Tapet fantastik per te vendosur jo vetem ne ambjentin e kuzhines, por ne tualet, ne dhomen e gjumit, ne sallon, ne korridor, ballkon etj.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Jane anti uje, anti papasterti, te lehte per tu pastruar dhe super praktik!
Nuk rreshkasin dhe duken kaq bukur ne shtepine tende!
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Me permasa:
40×60 & 40×120 cm 1800 leke
50×80 & 50-120 cm 1900 leke
50-80 & 50-150 cm 2000 leke
Tapet fantastik per te vendosur jo vetem ne ambjentin e kuzhines, por ne tualet, ne dhomen e gjumit, ne sallon, ne korridor, ballkon etj.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Jane anti uje, anti papasterti, te lehte per tu pastruar dhe super praktik!
Nuk rreshkasin dhe duken kaq bukur ne shtepine tende!
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Me permasa:
40×60 & 40×120 cm 1800 leke
50×80 & 50-120 cm 1900 leke
50-80 & 50-150 cm 2000 leke
Be the first to review “Tapet Me Dizenjo”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu