AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tapet Me Lodra & Muzikë Për Beba

$ 29.19

In stock

Tapet super i butë dhe i rehatshëm sic e meritojnë bebat.I dizajnuar me shumë ngjyra,shkronja,imazhe edhe sigurisht muzikë.Ndihmon fëmijët të fiksojnë ngjyrat edhe shkronjat duke u zbavitur.Motivon bebat për të stimuluar të gjitha shqisat.Përmban dy varëse lodrash të kryqëzuara që bebi juaj të luajë me një shumëllojshmëri lodrash edhe imazhesh.

SKU: 31 Category:

Tapet Me Lodra & Muzikë Për Beba

Mos i lini bebushat në krevat për asnjë moment sepse ato meritojnë gjatë gjithë kohës zbavitje edhe gjallëri! Tërhiqni vëmendjen e fëmijëve tuaj të vegjël me këte tapet të mbushur me lodra edhe muzikë. Ky tapet do të bëhët vendi më i preferuari i shokëve tanë të vegjël për tu shtrirë edhe buzëqeshja nuk do të fshihet kurrë nga fytyra e tyre!

 

 

 

 

Be the first to review “Tapet Me Lodra & Muzikë Për Beba”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu