AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tapeti Magjik

$ 12.56$ 25.12 (-50%)

Out of stock

Tapeti qe laget e thahet vet! Pa bere pis shtepine tuaj pas dushit.

Mos u shqetesoni me nese jeni duke e lagur te gjithe shtepine pasi keni bere dush.

Me material diatomi qe e ben te mundur tharjen e menjehershme te kembeve te lagura.

Ideale per te gjitha shtepite.

Me dy lloje masash te madhe dhe te vogel.

Tapeti qe laget e thahet vet! Pa bere pis shtepine tuaj pas dushit.

Mos u shqetesoni me nese jeni duke e lagur te gjithe shtepine pasi keni bere dush.

Me material diatomi qe e ben te mundur tharjen e menjehershme te kembeve te lagura.

Ideale per te gjitha shtepite.

Me dy lloje masash te madhe dhe te vogel.

Be the first to review “Tapeti Magjik”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu