AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tas Per Prerjen e Frutave Dhe Perimeve

$ 7.29$ 14.69 (-50%)

In stock

Te gjithe e duam nje sallate te fresket dhe te shendetshme.

Por per ta pergatitur do shume kohe, ishpejti jua mundeson ne vetem 60 sekonda nje sallate te fresket dhe te shendetshme.

Eshte menyra me e mire dhe me e lehte per te prere nje sallate te fresket dhe te shendetshme.

IShpejti Merr Risi, Shijo Cilesi.

Te gjithe e duam nje sallate te fresket dhe te shendetshme.

Por per ta pergatitur do shume kohe, ishpejti jua mundeson ne vetem 60 sekonda nje sallate te fresket dhe te shendetshme.

Eshte menyra me e mire dhe me e lehte per te prere nje sallate te fresket dhe te shendetshme.

IShpejti Merr Risi, Shijo Cilesi.

Be the first to review “Tas Per Prerjen e Frutave Dhe Perimeve”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu