Tas Per Ushqime Ne Forme Hamburgeri Titiz AP-9080

L200.00L490.00 (-59%)

In stock

Compare

Tas Per Ushqime Ne Forme Hamburgeri Titiz AP-9080

Ishpejti sapo solli tasin ne forme hamburgeri nga marka e famshme Titiz Plastik.

Me nje super dizenjo dhe me shume sy.

Cfare po pret akoma porosite tani, super cmime.

Ishpejti Merr Risi Shijo Cilesi.

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
•@ishpejti.al sensibilizohet me situaten dhe transporti eshte FALAS!⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

Be the first to review “Tas Per Ushqime Ne Forme Hamburgeri Titiz AP-9080”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu