fbpx

TASI RROTULLUES

L990.00L1,980.00 (-50%)

In stock

| Tas ushqimi për fëmijët | rrotullohet 360 gradë | nuk lejon ushqimin të derdhet | zgjidhje inteligjente | i sigurt për ushqimin | shumëngjyrësh |

Compare

Tasi rrotullues i krijuar në mënyrë të veçantë për mbajtjen e ushqimit të fëmijëve.

Është projektuar të rrotullohet 360 gradë me një kapak të kombinuar në mënyrë mjaft harmonike që nuk lejon ushqimin të derdhet, pavarësisht lëvizjeve të shumta që një fëmijë mund të bëjë.

I shkëlqyeshme për përdorim të përditshëm, udhëtime, apo gjatë kohës së argëtimit dhe lojës.

Fëmijët mund të ushqehen në çdo moment, pa ndihmën e të rriturve dhe në një lojë interesante ku ushqimet nuk derdhen asnjëherë.

Një zgjidhje inteligjente që ju vjen në ndihëm të gjithë prindërve.

Me një dizajn mjaft interesant i ngjashëm me planetin Saturn, shumëngjyrësh që tërheq vëmendjen e bebeve.

Baulja rrotulluese e ushqimit përbehet nga material i pathyeshëm, që nuk çahet apo prishet, pa përmbajte e BPA-së, një lloj kimikati industrial toksik shumë i dëmshëm.

Tasi nuk ndryshon natyrën e ushqimit që ruan, pasi përbëhet nga plastika e shkallës së ushqimit PP, një materiale i testuar që nuk paraqet rrezik, i sigurt për ushqimin.

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu