AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

TASI RROTULLUES

$ 5.28$ 10.45 (-49%)

Out of stock

| Tas rrotullues |  për ushqimin e fëmijëve | rrotullohet 360 gradë | nuk lejon ushqimin të derdhet | zgjidhje inteligjente | i sigurt për ushqimin | shumëngjyrësh |

Tasi rrotullues i krijuar në mënyrë të veçantë për mbajtjen e ushqimit të fëmijëve.

Është projektuar të rrotullohet 360 gradë.

Ka një kapak të kombinuar në mënyrë mjaft harmonike që nuk lejon ushqimin të derdhet, pavarësisht lëvizjeve të shumta që një fëmijë mund të bëjë.

I shkëlqyeshme për përdorim të përditshëm, udhëtime, apo gjatë kohës së argëtimit dhe lojës.

Fëmijët mund të ushqehen në çdo moment, pa ndihmën e të rriturve dhe në një lojë interesante ku ushqimet nuk derdhen asnjëherë.

Një zgjidhje inteligjente që ju vjen në ndihëm të gjithë prindërve.

Me një dizajn mjaft interesant tasi rrotullues i ngjashëm me planetin Saturn, shumëngjyrësh tërheq vëmendjen e bebeve.

Tasi rrotullues i ushqimit përbëhet nga material i pathyeshëm, që nuk çahet apo prishet.

Pa përmbajte e BPA-së, një lloj kimikati industrial toksik shumë i dëmshëm.

Tasi nuk ndryshon natyrën e ushqimit që ruan, pasi përbëhet nga plastika e shkallës së ushqimit PP.

Be the first to review “TASI RROTULLUES”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu