AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tenxhere Elektrike Me Presion Dessini

$ 81.07$ 118.91 (-32%)

In stock

Kapacitet 6L për të gatuar për një tavolinë të tërë.Fuqia 1000Watt.10 funksione të ndryshme gatimi për rizoto,mish,supë,gjellë etj.E dizajnuar me material inoks.Temperatura të ndryshme gatimi edhe gatim me avull.Harxhon pak energji dhe ju kursen nga aromat e renda të ushqimeve gjatë gatimit!

SKU: 33 Category:

Tenxhere Elektrike Me Presion Dessini

Cfarë ka më shumë se ju një shef i famshëm gatimi? Tenxheren e duhur të presionit! Mos e lini këte mundësi, sepse tani e keni shumë pranë vetes! Sigurisht po flasim për tenxheren elektrike me presion Dessini. Kjo tenxhere do të kthehet në pajsjen tuaj më të preferuar në kuzhinë! Një botë e re gatimi vjen tek ju vetëm përmes cilësisë italiane Dessini!

 

 

Be the first to review “Tenxhere Elektrike Me Presion Dessini”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu