AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Teoria e gjithçkaje – Stephen Hawking

L 800.00

In stock

SKU: 678 Category: Tag:

“… zotëron dukshëm dhuntitë e një mësuesi. Me një humor të lehtë e të këndshëm dhe një aftësi për të ilustruar teori tejet të ndërlikuara me analogji të marra nga jeta e përditshme”.

THE NEW YORK TIMES

STEPHEN HAWKING besohet gjerësisht se është një nga mendjet më të ndritura të botës: një fizikan i shquar teorik, i cili me punën e tij ndihmoi në riorganizimin e modeleve të universit dhe në përkufizimin nga e para të asaj çfarë gjendet brenda tij. Përfytyroni sikur jeni ulur në një dhomë me Hawking-un dhe e dëgjoni teksa i diskuton këto arritje, duke i vendosur në një kontekst historik. Do të ishte njësoj si të dëgjonit Kristofer Kolomin të fliste për Botën e Re.

Be the first to review “Teoria e gjithçkaje – Stephen Hawking”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu