20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Termometer Digjital Veshi Per Femije

L2,000.00

In stock

Termometer digjital veshi per femije⠀
Menyra me e shpejte dhe e thjeshte per te matur temperaturen e femijes👼
Shume e sakte.
Praktike dhe shume e lehte ne perdorim.
Me ekran LCD Led.
Perdoret per femije +2 vjec.

Compare

L2,000.00

Përshkrim

Termometer digjital veshi per femije⠀
Menyra me e shpejte dhe e thjeshte per te matur temperaturen e femijes👼
Shume e sakte.
Praktike dhe shume e lehte ne perdorim.
Me ekran LCD Led.
Perdoret per femije +2 vjec.

Reviews (0)

Be the first to review “Termometer Digjital Veshi Per Femije”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Termometer Digjital

Termometer Digjital Veshi Per Femije

L2,000.00

Add to Cart