AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Termometer Per Te Matur Temperaturen E Ushqimeve

$ 7.49$ 14.98 (-50%)

Out of stock

Termometer Per Te Matur Temperaturen E Ushqimeve

Nese jeni me bebe te vogel ju duhet patjeter nje termometer per te matur temperaturen e ushqimit te bebes!⠀
Por pse jo edhe te ushqimeve tuaja! ⠀
Nje nga produktet qe i duhet cdo kuzhine. Perdorimi eshte teper i thjeshte: mjafton te fusesh shtizen e termometrit tek ushqimi dhe te shikoni ne ekran temperaturen e tij.⠀
Praktike dhe shume e thjeshte ne perdorim.
Me material rezistente ndaj nxehtesise ABS.
Ideale per cdo shtepi.
Me ekran LCD Led.
Mund te masi temperatura deri ne +300°C
Fiket automatikisht pas 10 minutash nese nuk perdoret.

Termometer Per Te Matur Temperaturen E Ushqimeve

Nese jeni me bebe te vogel ju duhet patjeter nje termometer per te matur temperaturen e ushqimit te bebes!⠀
Por pse jo edhe te ushqimeve tuaja! ⠀
Nje nga produktet qe i duhet cdo kuzhine. Perdorimi eshte teper i thjeshte: mjafton te fusesh shtizen e termometrit tek ushqimi dhe te shikoni ne ekran temperaturen e tij.⠀
Praktike dhe shume e thjeshte ne perdorim.
Me material rezistente ndaj nxehtesise ABS.
Ideale per cdo shtepi.
Me ekran LCD Led.
Mund te masi temperatura deri ne +300°C
Fiket automatikisht pas 10 minutash nese nuk perdoret.
Kodi: #0033

Be the first to review “Termometer Per Te Matur Temperaturen E Ushqimeve”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu