AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tharëse Flokësh Dsp 1800w

$ 21.08

In stock

Tharëse Flokësh profesionale Dsp me fuqi 1800w.2 shpejtësi të ndryshme të tharjes.3 shkalla nxehtësie sipas preferencës.Dizajn modern.Mbrojtje efikase të flokëve nga djegia edhe lagështia.Kujdesi ideal për flokët tuaja!

SKU: 254 Category:

Tharëse Flokësh Dsp 1800w

Tharësja jua le flokët gjysëm të thara, është e ngathët dhe ndonjëherë ju duket sikur po jua i djeg? Zëvendëhesoni me Tharësen moderne të Flokëve Dsp me fuqi 1800w,2 shpejtësi,3 shkalla nxehtësie,dizajn të adhurueshëm për flokë të thara me kujdes pa pritje të gjatë! FLOKËT E TUA E MERITOJNË KËTE!

Be the first to review “Tharëse Flokësh Dsp 1800w”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu