AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tharese Flokesh me Difozor Muhler MUHLER MD-2021CD

$ 23.78$ 30.27 (-21%)

In stock

✓ Tharëse flokësh me koncentrator dhe difuzor
✓ Motor i fuqishëm me rrymë të drejtpërdrejtë
✓ 2 shpejtësi avionësh ajri
✓ 2 nivele të temperaturës Funksioni i ajrit të ftohtë
✓ Mbulesa e ndashme për filtrin e ajrit
✓ 2 koncentratorë të shkëputshëm
✓ Difuzori
✓ Unazë e varur
✓ 2000W, 220-240V/50-60Hz

✓ Tharëse flokësh me koncentrator dhe difuzor
✓ Motor i fuqishëm me rrymë të drejtpërdrejtë
✓ 2 shpejtësi avionësh ajri
✓ 2 nivele të temperaturës Funksioni i ajrit të ftohtë
✓ Mbulesa e ndashme për filtrin e ajrit
✓ 2 koncentratorë të shkëputshëm
✓ Difuzori
✓ Unazë e varur
✓ 2000W, 220-240V/50-60Hz

Be the first to review “Tharese Flokesh me Difozor Muhler MUHLER MD-2021CD”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu