AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tharese Flokesh Profesionale Muhler MD-2233AC

$ 32.43

In stock

Tharëse flokësh për përdorim profesional
Motor AC për jetë të gjatë shërbimi
Butoni i ajrit të ftohtë
2 gradë fluks ajri dhe 3 gradë temperaturë
Filtër ajri i lëvizshëm
Koncentrator dhe difuzor
Unazë e varur
Kabllo energjie - 3 m
2000W, 220-240V~/50-60Hz

Categories: ,

Tharëse flokësh për përdorim profesional
Motor AC për jetë të gjatë shërbimi
Butoni i ajrit të ftohtë
2 gradë fluks ajri dhe 3 gradë temperaturë
Filtër ajri i lëvizshëm
Koncentrator dhe difuzor
Unazë e varur
Kabllo energjie – 3 m
2000W, 220-240V~/50-60Hz

Be the first to review “Tharese Flokesh Profesionale Muhler MD-2233AC”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu