AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tharëse Pjatash

$ 10.46

In stock

Materiali: Çelik inox, plastik
Ngjyra: e kuqe / blu / jeshile / e bardhë
Madhësia (përafërsisht):
Madhësia normale: 35.5 * 15.7 * 9cm
Mbajtëse kuzhine tharëse pjatash
Rafti i tharjes së enëve prej çeliku të pandryshkshëm, siguron hapësirë ​​shtesë për kullimin dhe tharjen e enëve.

Be the first to review “Tharëse Pjatash”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu