AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Thekese Multifunksionale

L1,800.00

In stock

Karakteristikat:
– Lehtë për t’u përdorur, i shpejtë dhe i sigurt.
– Dizajni i dorezës i pershtatshem.
– Gatuaj sanduiç të shijshëm shpejt në shtëpi.
– Pllaka e brendshme nxehet në të dy anët për shije më të mirë.
– Pllakat e pjekjes jo-ngjitëse sigurojnë pastrimin e shpejtë.

Specifikimet:
Fuqia: 750W
Madhësia: 23.5 * 23.5 * 7.5cm
Materiali: Çelik inox

Be the first to review “Thekese Multifunksionale”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu