AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Thikë për të qëruar karkalecin

L 390.00

In stock

Thikë për të qeruar karkalecin!
Thikë prerëse e zorrëve të karkalecave për karavidhe dhe gaforre.
Pa u lodhur fare!

E bërë nga  nga çeliku i inoksit,performancë e mirë kunder korrozionit.

Be the first to review “Thikë për të qëruar karkalecin”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu