20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Thyerse Arrash Suste

L990.00L1,980.00 (-50%)

In stock

Thyerse Arrash Suste

Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al, Thyerse Arrash Suste gadget me super per shtepine tuaj. Duket si nje loje zbavitese por eshte kaq praktike. Nje suste qe e terheq larte dhe me furi shkon poshte duke thyer arren ose edhe agrume tjeter. Me material metalike rezistent dhe shume te forte. Doreza eshte plastike ABS-PP, qe mos tju iki nga dora. Madje madje vjen edhe me pllaken e saj metalike qe mos te demtoni tavolinen tuaj. Ngjyre simpatike gri. Thjeshte super!!!
Kodi: #00178

Compare

L990.00L1,980.00 (-50%)

Përshkrim

Thyerse Arrash Suste

Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al, Thyerse Arrash Suste gadget me super per shtepine tuaj. Duket si nje loje zbavitese por eshte kaq praktike. Nje suste qe e terheq larte dhe me furi shkon poshte duke thyer arren ose edhe agrume tjeter. Me material metalike rezistent dhe shume te forte. Doreza eshte plastike ABS-PP, qe mos tju iki nga dora. Madje madje vjen edhe me pllaken e saj metalike qe mos te demtoni tavolinen tuaj. Ngjyre simpatike gri. Thjeshte super!!!
Kodi: #00178

Reviews (0)

Be the first to review “Thyerse Arrash Suste”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Thyerse Arrash Suste

Thyerse Arrash Suste

L990.00L1,980.00 (-50%)

Add to Cart