AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Thyese arrash

$ 12.66

In stock

Thyese arrash!
Produkti ka dizenjo super te vecante! Materiali eshte zink i trashë, i fortë dhe i rehatshëm për tu mbajtur gjate perdorimit.
Produkti ka nje pjese plastike ne fund ecila eshte kunder rreshqitjes , rezistente dhe nuk rreshket ne tavoline gjate perdorimit.

Materiali i produktit: Zink

Ngjjyra e produktit: Silver

Permasat e produktit: 17.5x4.8x7.2cm

SKU: 744 Categories: ,

Thyese arrash!
Produkti ka dizenjo super te vecante! Materiali eshte zink i trashë, i fortë dhe i rehatshëm për tu mbajtur gjate perdorimit.
Produkti ka nje pjese plastike ne fund ecila eshte kunder rreshqitjes , rezistente dhe nuk rreshket ne tavoline gjate perdorimit.

Materiali i produktit: Zink

Ngjjyra e produktit: Silver

Permasat e produktit: 17.5×4.8×7.2cm

Be the first to review “Thyese arrash”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu