Thyese arrash

L1,200.00

In stock

Thyese arrash!
Produkti ka dizenjo super te vecante! Materiali eshte zink i trashë, i fortë dhe i rehatshëm për tu mbajtur gjate perdorimit.
Produkti ka nje pjese plastike ne fund ecila eshte kunder rreshqitjes , rezistente dhe nuk rreshket ne tavoline gjate perdorimit.

Materiali i produktit: Zink

Ngjjyra e produktit: Silver

Permasat e produktit: 17.5x4.8x7.2cm

Compare
SKU: 744 Categories: ,

Thyese arrash!
Produkti ka dizenjo super te vecante! Materiali eshte zink i trashë, i fortë dhe i rehatshëm për tu mbajtur gjate perdorimit.
Produkti ka nje pjese plastike ne fund ecila eshte kunder rreshqitjes , rezistente dhe nuk rreshket ne tavoline gjate perdorimit.

Materiali i produktit: Zink

Ngjjyra e produktit: Silver

Permasat e produktit: 17.5×4.8×7.2cm

Be the first to review “Thyese arrash”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu