AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tigan Me Dy Ane

$ 21.51$ 43.02 (-50%)

In stock

Tigan me dy ane per nje omlete apo krep te gatuar nga te dyja anet njesoj, pa pasur nevoje te kthehet apota prishesh me spatul!

Tigani eshte jo ngjites dhe shume komod ne perdorim!

I lehte, por shume rezistent.

I perbere me material graniti.

Gatuani gjithcka duke filluar nga ushqimet e kripura e deri tek ato te emblat.

Mjaf me me rremujat e teperta, beje tenden tani.

Tigan me dy ane per nje omlete apo krep te gatuar nga te dyja anet njesoj, pa pasur nevoje te kthehet apota prishesh me spatul!

Tigani eshte jo ngjites dhe shume komod ne perdorim!

I lehte, por shume rezistent.

I perbere me material graniti.

Gatuani gjithcka duke filluar nga ushqimet e kripura e deri tek ato te emblat.

Mjaf me me rremujat e teperta, beje tenden tani.

 

Be the first to review “Tigan Me Dy Ane”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu