AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Toothpaste Me Sterilizim Furcesh

L 2,200.00L 4,400.00 (-50%)

In stock

Inovacionet nuk mbarojnë tek #iShpejti tani vjen me një tjetër organizues furcesh dhe kolinozi. Kjo pajisje ben të mundur dhe sterilizimin e furçe e gjatë qëndrimit. Në mëngjes dhe në darkë çdo herë e keni si në fillim.

Praktike dhe ideale per cdo shtepi.
Me nje bateri prej 1200mAh.
Mund te ngjitet lehtesish ne mure, pa vida ose kapse.
Me ngjyre te bardhe perfekte per cdo shtepi.

Inovacionet nuk mbarojnë tek #iShpejti tani vjen me një tjetër organizues furcesh dhe kolinozi. Kjo pajisje ben të mundur dhe sterilizimin e furçe e gjatë qëndrimit. Në mëngjes dhe në darkë çdo herë e keni si në fillim.

Praktike dhe ideale per cdo shtepi.
Me nje bateri prej 1200mAh.
Mund te ngjitet lehtesish ne mure, pa vida ose kapse.
Me ngjyre te bardhe perfekte per cdo shtepi.

Be the first to review “Toothpaste Me Sterilizim Furcesh”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu