AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Skare DSP KB1049

$ 46.48

In stock

Tensioni:220-240v--50/60Hz

Dalja:1800w

Baze dhe doreze me prekje te ftohte

Temperatura e rregullueshme

Veshje jo ngjitese per pastrim te lehte

Mbrojtja nga mbinxehja

Llambe e kontrolluar termostatikisht

Hapet 180grade

Madhësia e pjekjes së sipërme: 30cm * 24cm

SKU: 737 Categories: ,

Tensioni:220-240v–50/60Hz

Dalja:1800w

Baze dhe doreze me prekje te ftohte

Temperatura e rregullueshme

Veshje jo ngjitese per pastrim te lehte

Mbrojtja nga mbinxehja

Llambe e kontrolluar termostatikisht

Hapet 180grade

Madhësia e pjekjes së sipërme: 30cm * 24cm

Be the first to review “Skare DSP KB1049”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu