AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Toster elektrike per embelsira DSP KC1007

$ 23.78

In stock

Toster elektrik DSP KC 1007 pergatit embelsira te shpejta dhe shume te shijshme.

Ky toster ka nje thjeshtesi, prakticitet dhe funksionalitet te larte ne perdorim.

Kapaciteti i tij eshte te pergatise deri ne 12 embelsira te vogla nepermjet pllakave te tij ne forme rrethore.

-Marka DSP KC1007.

-Mund te beni petulla dhe embelsira.

-Material qe nuk ngjit.

-Fuqia 1000-1500W.

-Tensioni 220-240V.

SKU: 734 Categories: ,

Toster elektrik DSP KC 1007 pergatit embelsira te shpejta dhe shume te shijshme.

Ky toster ka nje thjeshtesi, prakticitet dhe funksionalitet te larte ne perdorim.

Kapaciteti i tij eshte te pergatise deri ne 12 embelsira te vogla nepermjet pllakave te tij ne forme rrethore.

-Marka DSP KC1007.

-Mund te beni petulla dhe embelsira.

-Material qe nuk ngjit.

-Fuqia 1000-1500W.

-Tensioni 220-240V.

Be the first to review “Toster elektrike per embelsira DSP KC1007”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu