AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Toster Buke 4 Ndarje Muhler MT-1244s

$ 31.55

In stock

Trup metalik
Vende për 4 feta bukë
Dy thumba dhe lojëra elektronike të gjata
Stili i gatimit - 7 nivele
Funksioni CTO
Tabaka e lëvizshme për tre
P-p në ype:
34×11,5×15,5 cm
1200W, 220-240V/50-60Hz

Categories: , ,

Trup metalik
Vende për 4 feta bukë
Dy thumba dhe lojëra elektronike të gjata
Stili i gatimit – 7 nivele
Funksioni CTO
Tabaka e lëvizshme për tre
P-p në ype:
34×11,5×15,5 cm
1200W, 220-240V/50-60Hz

Be the first to review “Toster Buke 4 Ndarje Muhler MT-1244s”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu