AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Sandwich Grill MHT-889S Muhler

L 2,890.00L 3,500.00 (-17%)

In stock

Toster në skarë për sanduiçe
Pllaka te tipit grill me veshje qe nuk ngjit
Sistemi i mbylljes
Treguesit e dritës për ndezjen dhe ngrohjen
Madhësia e pjatës: 23x14.3cm
220-240V/50/60Hz,
850 W

Toster në skarë për sanduiçe
Pllaka te tipit grill me veshje qe nuk ngjit
Sistemi i mbylljes
Treguesit e dritës për ndezjen dhe ngrohjen
Madhësia e pjatës: 23×14.3cm
220-240V/50/60Hz,
850 W

Be the first to review “Sandwich Grill MHT-889S Muhler”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu