AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Toster per embelsira DSP KC1048

$ 23.22

In stock

Marka: DSP
Modeli: KC 1048
Fuqia: 850W
Pllaka jo ngjitese

Pergatisni waffles te shpejta dhe te shijshme brenda pak castesh. Nje pajisje e domosdoshme per shepine tuaj, shume e thjeshte dhe praktike ne perdorim. Ju jo vetem qe do te kurseni kohe me kete pajisje te mrekullueshme ne pergatitjen e waffles me shije te ndryshme, por edhe hapesire. Pergatisni jo vetem per ju, por dhe per familjaret tuaj.Eshte e lehte per t’u pastruar. Pllakat e saj jane te perbere nga nje material jo ngjites, mund ti pastroni me nje pecete te paster ose mund ti lani me uje.

 

SKU: 736 Categories: ,
Marka: DSP
Modeli: KC 1048
Fuqia: 850W
Pllaka jo ngjitese

Pergatisni waffles te shpejta dhe te shijshme brenda pak castesh. Nje pajisje e domosdoshme per shepine tuaj, shume e thjeshte dhe praktike ne perdorim. Ju jo vetem qe do te kurseni kohe me kete pajisje te mrekullueshme ne pergatitjen e waffles me shije te ndryshme, por edhe hapesire. Pergatisni jo vetem per ju, por dhe per familjaret tuaj.Eshte e lehte per t’u pastruar. Pllakat e saj jane te perbere nga nje material jo ngjites, mund ti pastroni me nje pecete te paster ose mund ti lani me uje.

 

Be the first to review “Toster per embelsira DSP KC1048”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu