AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Toster per salcice DSP KC1132

$ 23.78

In stock

 • Me sipërfaqe te zakonshme te skarës.
 • I izoluar termikisht.
 • Veshje jo-ngjitëse.
 • Me kontroll te temperaturës.
 • Dorezë jo e rrëshqitshme.
 • Tensioni: 220-240 V.
 • Dalja: 750W.
SKU: 733 Categories: ,
 • Toster per salcise DSP KC-1132 i cili ju ndihmon te pergatisni shume shpejt salcicet tuaja apo hot-dog te ndryshem.Tostier me veshje jo ngjitëse, i cili ruan temperaturën e pjekjes dhe ka sistem mbrojtes nga mbinxehja.

  I Perbere me pllaka ne forme ” grope ”  ku mund te vendosni deri ne 3 salcice.

  Ne momentin qe tosteri arrin mbinxehjen ai fiket ne menyre automatike duke e bere te sigurt perdorimin e tij.

  Materiali perberes i tij eshte prej plastike ne veshjen e jashtme dhe prej celiku inox tek pllakat e gatimit.

   

 • Me sipërfaqe te zakonshme te skarës.
 • I izoluar termikisht.
 • Veshje jo-ngjitëse.
 • Me kontroll te temperaturës.
 • Dorezë jo e rrëshqitshme.
 • Tensioni: 220-240 V.
 • Dalja: 750W.
Be the first to review “Toster per salcice DSP KC1132”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

  No access token

Main Menu