AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

TV Android USB

$ 79.27

In stock

📺Keni akoma TV te vjeter dhe jo shume te avancuar
🥰 Dashuro tani kete USB qe vjen si nje SMARTPHONE ne TV tuaj
Teknologji 4K , Bluetooth , SMART TV

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.
#iShpejti
#Merr #Risi. #Shijo #Cilesi!

Be the first to review “TV Android USB”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu