AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Ulëse-WC Për Fëmijë

$ 26.42

In stock

Ulëse me funksion WC për fëmijët e vegjël.Në ngjyra dhe dizajn modern.Tas që zhvendoset për tu pastruar.Trajnimi më efikas i përdorimit të banjos për të gjithë fëmijët që sapo kanë filluar të heqin bebelinat.Produkti ideal për cdo nenë!

SKU: 269 Category:

Ulëse-WC Për Fëmijë

Dëshironi që tu mësoni vogëlusheve të tuaj si të shkojnë në banjo? Kjo Ulëse me funksionin WC është trajnimi më efikas për përdorimin e tualetit nga fëmijët,nëse keni filluar t’jua rralloni veshjen e bebelinave! FËMIJËT MERITOJNË KUJDES!

Be the first to review “Ulëse-WC Për Fëmijë”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu