AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

VARËSE BAMBOO

$ 31.55$ 63.11 (-50%)

In stock

| Varëse rrobash bamboo | një strukturë e qëndrueshme | e lëvizshme | nuk pëson deformime | pamje elegante për dekorin | lehtësisht e montueshme dhe e çmontueshme |

Varëse bamboo për rrobat me strukturë të qëndrueshme, rezistente dhe e fortë.

Mund të mbajë rrobat tuaja duke zgjidhur një herë e mirë problemet me raftet apo dollapët e pasistemuar.

Një varëse që është lehtësisht e montueshme dhe e çmontueshme.

E lëvizshme, praktike, estetike, shumë e këndshëm për syrin, mjaft elegante si strukturë mbajtëse.

Mund të vendoset në ambiente të ndryshme të apartamentit dhe shtëpisë suaj.

Shufra qendrore që shërben për të varur veshjet është e fortë, nuk pëson lakime apo deformime për shkak të peshës apo ngarkesës, kjo falë drurit 100% natyral të ‘Bamboo’.

Mund të zgjidhni përmasat që dëshironi të varëse bamboo:

60x38x176, (çmimi- 2990 lekë)
70x38x176, (çmimi- 3190 lekë)
100x38x176,(çmimi 3390 lekë)

Krijoni një pamje elegante për dekorin tuaj me ngjyrën natyrale të ‘Bamboo’ duke përmbushur nevojat tuaja për të sistemuar veshjet.

 

Be the first to review “VARËSE BAMBOO”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu