AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Varese Kendore Multifunkionale

L 350.00L 950.00 (-63%)

In stock

Varese Kendore Multifunkionale

E pate produktin me te ri tek ishpejti, Varese Kendore Multifunkionale ideale per cdo shtepi, lokale madje edhe restorante. Mund ta perdorni per gjithcka, per mjetet e kuzhines, peshqirat, celesat, pse jo edhe per bluze ose kemisha. Me material plastik PP jo te demshem per shendetin. Dimensionet e produktit jane 36 x 6 cm. Ngjyrat ne gjendje jane mente,gri ,blu dhe roze.
Kodi: #00014

Varese Kendore Multifunkionale

E pate produktin me te ri tek ishpejti, Varese Kendore Multifunkionale ideale per cdo shtepi, lokale madje edhe restorante. Mund ta perdorni per gjithcka, per mjetet e kuzhines, peshqirat, celesat, pse jo edhe per bluze ose kemisha. Me material plastik PP jo te demshem per shendetin. Dimensionet e produktit jane 36 x 6 cm. Ngjyrat ne gjendje jane mente,gri ,blu dhe roze.
Kodi: #00014

Be the first to review “Varese Kendore Multifunkionale”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu