AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Varese Rrobash

$ 5.21

Out of stock

SKU: 613 Category: Tags: , , , ,

Nje varese moderne dhe elegante per shtepine tuaj!

Specifikimet:

Bërë nga material me cilësi të lartë dhe i qëndrueshëm.
Ideal për të varur rroba, peshqir, kapak, çantë ose sende të tjera të vogla.

Materiali: Metal
Sasia: 1 copë
Karakteristikat: Montuar në derë, e qëndrueshme
Madhësia: 36 cm x 17,8 cm / 14,17 “x 7,01” (Përafër.)

Be the first to review “Varese Rrobash”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu