AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Varese rrobash

$ 3.24$ 6.49 (-50%)

In stock

Përshkrim:
Mbajtja e këpucëve ndonjëherë mund të jetë problem, veçanërisht në hapësirat e kufizuara.
A doni të maksimizoni hapësirën tuaj  dhe të organizoni plotësisht veshjet tuaja? Atëherë do t’ju duhet disa varese te  projektuara posaçërisht per kete .
Mund të keni hapësirë të mjaftueshme për të varur të gjitha aksesorët në një vend, i cili është një zgjidhje e mirë për të kursyer hapësirë për një dollap të mbipopulluar.
E bërë nga material polistireni me cilësi të lartë, sipërfaqja e lëmuar e plastikës siguron që ajo të mos dëmtojë pëlhurën. Krahët kundër rrëshqitjes mbajnë rripin në vend.
Materiali: plastik.
Madhësia: 19.3-19.3-24cm
Kodi: #00509

Transporti : Falas brenda unazës | 200 Lekë jashtë unaze & rrethe

Përshkrim:
Mbajtja e këpucëve ndonjëherë mund të jetë problem, veçanërisht në hapësirat e kufizuara.
A doni të maksimizoni hapësirën tuaj  dhe të organizoni plotësisht veshjet tuaja? Atëherë do t’ju duhet disa varese te  projektuara posaçërisht per kete .
Mund të keni hapësirë të mjaftueshme për të varur të gjitha aksesorët në një vend, i cili është një zgjidhje e mirë për të kursyer hapësirë për një dollap të mbipopulluar.
E bërë nga material polistireni me cilësi të lartë, sipërfaqja e lëmuar e plastikës siguron që ajo të mos dëmtojë pëlhurën. Krahët kundër rrëshqitjes mbajnë rripin në vend.
Materiali: plastik.
Madhësia: 19.3-19.3-24cm
Kodi: #00509

Transporti : Falas brenda unazës | 200 Lekë jashtë unaze & rrethe

Be the first to review “Varese rrobash”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu