AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Varese Rrobash Multifunksionale

$ 4.17$ 8.34 (-50%)

In stock

Gjithmone ankohesh se nuk ke c’te veshesh por dollapi eshte plot e perplot me rroba, aq sa nuk ke as ku ti varesh me.
Varesja e rrobave super funksionale eshte ajo qe te duhet! Per te organizuar rrobat ne menyre perfekte dhe pa i rrudhosur ato ne dollap!

Dhe jo vetem kaq! Shume e thjeshte per t’u hapur dhe mbyllur!
Ideale per apartamente, dhoma konvikti, ose ambjente te kufizuara ne hapesire!
Me material plastike rezistente ABS.
Kodi: #00248

Gjithmone ankohesh se nuk ke c’te veshesh por dollapi eshte plot e perplot me rroba, aq sa nuk ke as ku ti varesh me.
Varesja e rrobave super funksionale eshte ajo qe te duhet! Per te organizuar rrobat ne menyre perfekte dhe pa i rrudhosur ato ne dollap!

Dhe jo vetem kaq! Shume e thjeshte per t’u hapur dhe mbyllur!
Ideale per apartamente, dhoma konvikti, ose ambjente te kufizuara ne hapesire!
Me material plastike rezistente ABS.
Kodi: #00248

Be the first to review “Varese Rrobash Multifunksionale”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu