AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Waffels Muhler modeli MHT-255

$ 29.19

In stock

Përshkrimi i Makinës Wafer Muhler modeli MHT-255:
Strehimi i izoluar termikisht
Pllaka me veshje jo ngjitëse, tip "wafer".
Madhësia e pjatës: 21.5x12.5 cm
Dritat treguese të ndezur dhe gati
Pastrim i lehtë
Ruani në një pozicion të drejtë
Këmbë kundër rrëshqitjes
750W, 220-240V, 50-60Hz

Përshkrimi i Makinës Wafer Muhler modeli MHT-255:
Strehimi i izoluar termikisht
Pllaka me veshje jo ngjitëse, tip “wafer”.
Madhësia e pjatës: 21.5×12.5 cm
Dritat treguese të ndezur dhe gati
Pastrim i lehtë
Ruani në një pozicion të drejtë
Këmbë kundër rrëshqitjes
750W, 220-240V, 50-60Hz

Be the first to review “Waffels Muhler modeli MHT-255”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu