AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Zgjerues Kepucesh Me Material Druri

L 2,490.00L 5,980.00 (-58%)

In stock

I ndjen kepucet te shtrenguara?! Nuk mund ti veshesh dot edhe pse jane kepucet e tua te preferuara?!
Mos u shqeteso! Zgjidhje ka!

Merr zgjeruesin e kepuceve ne materil druri. Jo vetem zgjeron kepucen ne teresi, por eshte i pajisur me bullona dhe hapesira qe te zgjerojne kepucen atje ku ti deshiron!

Ja pra erdhi momenti qe kepucet e tua te preferuara te vishen😍

Me material te forte druri dhe bazament metalike.

Praktike dhe ideale per cdo lloj kepuce ose edhe per atlete.

I ndjen kepucet te shtrenguara?! Nuk mund ti veshesh dot edhe pse jane kepucet e tua te preferuara?!
Mos u shqeteso! Zgjidhje ka!

Merr zgjeruesin e kepuceve ne materil druri. Jo vetem zgjeron kepucen ne teresi, por eshte i pajisur me bullona dhe hapesira qe te zgjerojne kepucen atje ku ti deshiron!

Ja pra erdhi momenti qe kepucet e tua te preferuara te vishen😍

Me material te forte druri dhe bazament metalike.

Praktike dhe ideale per cdo lloj kepuce ose edhe per atlete.

Be the first to review “Zgjerues Kepucesh Me Material Druri”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu