AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Zhbllokues Universal Me Ajer

$ 21.51$ 32.21 (-33%)

In stock

Ky zhbllokues perdor fuqine e ajrit per te zhbllokuar gjithcka, vetem ne pak sekonda.

Mjaft me kimikatet e demshme per ju dhe familjen tuaj.

Me kater koka te ndryshme per wc, lavamanin,
bidene dhe per shkarkuesin tek pllakat.

Material rezistent i perbere nga plastike e forte ABS dhe
pjeset zhbllokuese jane te perbera nga material i forte
gome.

E pademshme dhe shume efektive.

Me permasa 10.8 x 9.8 x 3.1 inches dhe ngjyre blu.

Ky zhbllokues perdor fuqine e ajrit per te zhbllokuar gjithcka, vetem ne pak sekonda.

Mjaft me kimikatet e demshme per ju dhe familjen tuaj.

Me kater koka te ndryshme per wc, lavamanin,
bidene dhe per shkarkuesin tek pllakat.

Material rezistent i perbere nga plastike e forte ABS dhe
pjeset zhbllokuese jane te perbera nga material i forte
gome.

E pademshme dhe shume efektive.

Me permasa 10.8 x 9.8 x 3.1 inches dhe ngjyre blu.

Be the first to review “Zhbllokues Universal Me Ajer”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu