AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Zierese Elektrike Per Veze

L 1,990.00L 3,980.00 (-50%)

In stock

Produkti me i shitur i momentit, Zierese Elektrike Per Veze.
Praktike dhe shume e lehte ne perdorim.
Mund te gatuaje deri ne 7 veze njekohesisht.
Mund ta merrni kudo me vete dhe me nje super dizenjim per cdo lloj kuzhine.
Me nje fuqi prej 350watt.
Me nje madhesi prej 16x16x16 cm.

Produkti me i shitur i momentit, Zierese Elektrike Per Veze.
Praktike dhe shume e lehte ne perdorim.
Mund te gatuaje deri ne 7 veze njekohesisht.
Mund ta merrni kudo me vete dhe me nje super dizenjim per cdo lloj kuzhine.
Me nje fuqi prej 350watt.
Me nje madhesi prej 16x16x16 cm.

Be the first to review “Zierese Elektrike Per Veze”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu