iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Zierese perimesh me avull

790 L

Përshkrimi

Përshkrim:

Gatimi me avull është një opsioni i shëndetshëm për gatim sepse ndihmon në mbajtjen e më shumë se 90% të nutrientëve kur ziejnë ose grisin në mikrovalër. Janë të përshtatshëm për të avulluar perime, ushqim deti, vezë, mish, ëmbëlsira, ushqime për fëmijë dhe më shumë.

Materiale cilësore për ushqimet.

Ushqimi i ziejur ruan shijen dhe nutrientë.

Dizajn i pjekur për ruajtjen e lehtë dhe të kompaktuar.

Zgjat dhe përshtat shumë tava, tiganjë apo tiganë për presion.

Një kapak qendror i caktuar për gatim të ushqimeve më të mëdha.

Ka 3 mbështetës në fund për të ndarë ushqimin nga tava.

Zbraze me një pirun nga uji që qjerr.

Funksione të shumëllojshme: Mund të përdoret si një kontejner ose tasi bombone.

E lehtë për t’u përdorur: vendosni tharësinë me këmbë poshtë.

Ekstra e madhe: Diametri i plotë hapet: 26cm, kapaku: 4.3cm, pesha: 220g, diametri i mbyllur: 15.4cm

Emri i Produktit: Avullues në çelik të plotë

 

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Zierese perimesh me avull”
You're viewing: Zierese perimesh me avull 790 L
Shto në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close