AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Zierësi i vezëve shumë funksional

$ 21.00

In stock

Ky produkt është kaq i vecant.Qëndrimi i vezëve është praktik dhe i përshtatshëm.Përdoret për të vendosur vezët e ziera dhe të gjitha llojet e tyre brënda enës së ushqimit,materiali PP I klasës ushqimore,i sigurt dhe i shëndetshëm! Pllakë ngrohje PTC  me temperaturë konstante me fuqi 200w,kursim energjigje,ngrohje të shpejtë.

Kapaciteti: 7 vezë

Furnizimi me energji elektrike: 220V-50HZ

Fuqia: 350W

Pesha bruto: 790 g

Be the first to review “Zierësi i vezëve shumë funksional”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu