20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

 • SHTRYDHESE FRUTASH DSP KJ3031

  E di cfare e lufton kete virus apo cfaredo lloj virusi apo ftohje? Nje imunitet i forte!⠀
  E di me cfare fitohet nje imunitet i forte? Me ushqim te mire, te pasur me vitamina dhe minerale!⠀
  Prandaj beni mire te konsumoni shume fruta dhe perime keto dite dhe gjithmone!⠀

  🔘 Me vet-pastrim
  🔘 Me enen me kapacitet 1 liter
  🔘 Fuqia 220-240 V 700W
  🔘 Material rezistent dhe dizajn i bukur
  🔘 E lehte per tu perdorur dhe per tu pastruar
  Ju duhet patjeter kjo shtrydhese frutash dhe perimesh per te bere disa here gjate dites smoothies apo lengje frutash per ju dhe familjen tuaj.⠀

  ShikoBli Tani

Main Menu