20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

 • Mbrojtese Plastike Rrjete

  Mbrojtese Plastike Rrjete

  Ishpejti sapo solli produktin me te ri ne dyqan. Mbrojtese Plastike Rrjete, do te thoni ju se cfare eshte kjo dhe perse sherben, Eshte nje kapak mbrojtes me material plastike qe nuk lejon qe pjata juaj te vijne insekte, mizat, pluhur etj. Diametri i produktit eshte 25 cm. Dhe vjen ne ngjyre jeshile te bukur dhe shume elegante. Praktike mund ta vendosni kudo pa zene vend. Dhe jane 3 cope per vetem 600 leke.
  Kodi i produktit #001

  ShikoBli Tani
 • Tharese Per Rroba Dhe Atlete

  Tharese Per Rroba Dhe Atlete

  Produkti me inovativ sapo mberrriti tek ishpejti.al per ju. Tharese Per Rroba Dhe Atlete, ideale per cdo shtepi. Do te thoni ju se cfare e ben kaq te vecante kete produkt. Jua themi ne tani, eshte e vogel praktike dhe shume e thjeshte ne perdorim. Vendoset si varese per rrobat por i than ato ne nje menyre perfekte. Jo vetem per rroba por edhe per atlete dhe kepuce, sepse krahet e saj jane elastike. Me material te forte dhe shume rezistent ABS-PP. Me nje ngjyre te bardhe e  bukur dhe shume elegante. Perfekte per udhetime, turizem, kur levizni jashte qytetit ose tani ne keto dite te ftohta dhe me shume shi. Me fuqi deri ne 150w ose 110V/220V. Gjeja mee bukur e ketij produkti eshte se mund te vendosni cdo rrobe te mundshme dhe te dilni nga shtepia, mekanizmi i tij fiket mbas 60 minutave dhe qendron vetem i ngrohte. Superrr!
  Kodi: #000107

  ShikoBli Tani
 • Peshqir Mikrofiber Per Floket

  Peshqir Mikrofiber Per Floket

  Produkti me ideal per vajza dhe gra sapo erdhi tek ishpejti.al per ju. Pervec se nuk ti demton, ai te ndihmon ne tharjen natyrale, pa tharese te nxehte. Vjen me disa ngjyra te ndryshme: lejla, bojqielli, jeshile, pana. Nuk zene vend super i lehte dhe jane shume praktike, mund ti varni kudo. Material i bute mikrofiber. Dimensionet e produktit jane 63cm x24 cm. Ideale per te udhetuar, ne palester, ne pishine etj.

  ShikoBli Tani
 • Kapaku Universal Silikoni WC

  Kapaku Universal Silikoni WC

  E pate produktin me te ri tek ishpejti.al, Kapaku Universal Silikoni WC superrr. Ideale per cdo shtepi. Me material silikoni rezistent dhe shume te forte dhe jo i demshem per shendetin. Vjen ne ngjyre te bukur elegante te bardhe. Nuk ka nevoje per vida, kacavide ose mjete te tjera pune. Thjeshte vendoseni dhe kapeni me kapeset e saj qe vijne ne paketim. I bute, elastike, e forte thjeshte perfekte. Cfare po pret, beje tenden tani @ishpejti.al

  ShikoBli Tani
 • Organizues Per Atlete

  Organizues Per Atlete

  Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al per ju, Organizues Per Atlete do te thoni ju perse eshte kaq i rendesishem ky produkt. Vjen ne forme cante dhe ka nje rrip te tejdukshem qe mund te shikoni se cfare ka brenda. Mund te vendosni jo vetem atlete ose kepuce, por edhe make up, bluza, kemisha, aksesore etj. Vjen Ne dy ngjyra gri dhe bojqielli. Me material prej cope rezistente dhe shume te forte. Ideale per udhetime. Perfito 3 cope per vetem 990 leke.

  ShikoBli Tani
 • Hekur Me Avull Haeger

  Hekur Me Avull Haeger

  Risia me e re sapo erdhi tek ishpejti.al per ju, Hekur Me Avull Haeger ideale dhe praktike per te gjitha shtepite. Mund ta merrni shume lehte ne udhetime sepse eshte portativ. Me nje fuqi prej 220-240V ose ndryshe 1370W, ngrohet ne me pak se 45 sekonda. E sigurte, e lehte ne perdorim dhe jo e demshme per shendetin. Hekurosni gjihcka, bluza, kemisha, pantallona etj.
  Kodi: #0011

  ShikoBli Tani
 • Solucion Per Pastrim

  Solucion Per Pastrim

  E shikuat produktin me te ri tek ishpejti.al, Solucion Per Pastrim ideale dhe shume e mire per cdo shtepi. Nuk po hiqni dot yndyren ose njollat ne enet tuaja te gatimit, ishpejti sapo erdhi me zgjidhjen. Mjaft me mundime dhe lodhje te teperta. Mjafton vetem 2-3 shtypje te solucionit lereni 10 minuta me pas ferkojeni me nje lecke dhe shikoni magjine e pastrimit te ketij solucioni. Ideale per kuzhinen, tualetin, heqjen e vajit dhe ndryshkut mbi qeramike, xhama etj. Sasia e solucionit eshte 100ml dhe mos u shqetesoni per skadencen e tij sepse duron deri ne 36 muaj.
  Kodi: #00092

  ShikoBli Tani
 • Pasqyre Kozmetike 3ne1

  Pasqyre Kozmetike 3ne1

  Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al per te gjitha vajzat dhe grate. Pasqyre Kozmetike 3ne1, do te thoni ju perse kjo pasqyre eshte 3 funksione ne nje te vetme. Vjen me drite LED te lehte qe nuk ju vret syte, mbajtese aksesoresh, dhe me e redesishmja dhe unike ventilatorin freskues. Po po e lexove mire ventilator freskues, a nuk eshte fantastike kjo? Vjen me material plastike te forte ABS-PP. Funksionon me 4 bateri AA ose edhe me usb. Dimensionet e produktit jane 30 x 24 x 7.5 cm. Madje madje vjen edhe me nje pasqyre te vogel qe zmadhon 5-fish per cdo detaj.

  ShikoBli Tani
 • Organizues Per Ilace

  Organizues Per Ilace

  Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al per ju. Organizues per ilace, dhe do thoni ju se cfare e ben kete produkt kaq te vecante. Eshte e vogel dhe nuk ze vend ne canten tuaj ose xhepin, me 4 vende te ndryshme per cdo ilac te specifikuar dhe prit me e bukura, vjen me nje sistem kohe qe tju kujtoje sa here duhet te pini ilacet tuaja, superrr. Me material plastike jo e demshme per shendetin. Me ngjyre te bukur dhe elegante blu per meshkuj dhe femra. Dimensionet e produktit jane 7 x 10 cm.
  Kodi: #000117

  ShikoBli Tani
 • Thyerse Arrash Suste

  Thyerse Arrash Suste

  Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al, Thyerse Arrash Suste gadget me super per shtepine tuaj. Duket si nje loje zbavitese por eshte kaq praktike. Nje suste qe e terheq larte dhe me furi shkon poshte duke thyer arren ose edhe agrume tjeter. Me material metalike rezistent dhe shume te forte. Doreza eshte plastike ABS-PP, qe mos tju iki nga dora. Madje madje vjen edhe me pllaken e saj metalike qe mos te demtoni tavolinen tuaj. Ngjyre simpatike gri. Thjeshte super!!!
  Kodi: #00178

  ShikoBli Tani
 • Pistolete Supreme

  Pistolete Supreme

  Super produkti me argetues sapo erdhi tek ishpejti.al, Pistolete Supreme mund te leshoje deri ne 100 kartmonedha qe duken si para te verteta. Largesia e hedhjes eshte deri ne 2 metra, ne paktetim eshte e perfshire 1 bateri  9v, 100 cope kartmonedha dhe paisja. Ne ngjyre elegante te kuqe per meshkuj dhe femra. Funksionon edhe me para te verteta nese jane ne permasn e duhur. Material i larte dhe rezistent ABS te sigurte. Ideale per dasma, ditelindje, party dhe evente te tjera te ndryshme. Thjeshte super!
  Kodi: #00024

  ShikoBli Tani
 • Kontenitor Drithrash 3 Ndarje

  Kontenitor Drithrash 3 Ndarje

  Ku i kemi amivistet e drithrave, sese ishpejti erdhi me produktin me te ri, Kontenitor Drithrash 3 Ndarje ideale per cdo shtepi dhe sidomos ne mengjes. Cdo ndarje mban deri ne 1kg qe do te thote 3kg totale. Mund te mbani gjithcka drithra, oriz, tershere, fara integrale etj. Vjen me material plastike PP jo te demshme per shendetin. Dimensonet e produktit jane 31.5 x 16 cm. Produkti vjen me adezivin e tij ngjites dhe me vidat perkatese per cdo siperfaqe.
  Kodi: #0007

  ShikoBli Tani
 • Mbajtese Gotash Plastike

  Mbajtese Gotash Plastike

  Produkti me super sapo erdhi tek ishpejti.al per ju, Mbajtese Gotash Plastike ideale per cdo shtepi, zyre, studio, lokale etj. Me material plastike PP rezistent dhe shume i forte, mos u shqetesoni per vida, ose per te demtuar murin e shtepise. Vjen me adezivin e tij ngjites, pa lodhje ose mundime te tjera. Mund te mbani deri ne 30 gota plastike. Madje keni edhe nje vend nese deshironi te lini shishen e ujit, celularin ose sende te tjera te ndryshme.

  ShikoBli Tani
 • Mbajtese Vazosh Metalike

  Mbajtese Vazosh Metalike

  E pate produktin me te ri tek ishpejti.al, Mbajtese Vazosh Metalike ideale per cdo ambient. Me material te forte dhe rezistent metalik qe nuk ndryshket. Vjen ne ngjyre te zeze elegante. Dimensionet e produktit jane 18 x 22 x 18 cm. Mban deri ne 5kg peshe. Mund ta vendosni ne lokale, restorante, shtepi etj. Me nje dizenjo fantastike dhe shume te bukur.
  Kodi: #00048

  ShikoBli Tani
 • Adeziv Transparent Prej Silikoni

  Adeziv Transparent Prej Silikoni

  Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al, Adeziv Transparent Prej Silikoni ndalon ujin, eren, insektet, zhurmat dhe te ftohtin te hyje brenda. Ideale per cdo shtepi, restorante ose lokale. Ngjitet te dera, dritare, kabine dushi etj. Dimensionet e produktit jane 195 cm x 22mm. Material rezistent dhe shume cilesor. Peshon me pak se 260g.
  Kodi: #00585

  ShikoBli Tani
 • Mbajtese Drithrash 2L

  Mbajtese Drithrash 2L

  E pate produktin me te ri tek ishpejti.al, Mbajtese Drithrash 2L ideale per cdo shtepi, restorante, lokale etj. Praktike dhe shume e lehte ne perdorim, vetem hapni kapakun hidhni drithrat tuaja dhe e keni gati. Me material plastike PP, jo te demshme per shendetin. Dimensionet e produktit jane 40 x 14.5 x 19 cm. Mund ta perdorni jo vetem per drithra por edhe per karamele, arra, bollgur, oriz etj. Vjen me plastike transparente qe mund te dalloni lehte ushqimin qe eshte brenda kontenitorit.
  Kodi: #00087

  ShikoBli Tani
 • Aromatizues Per Atlete

  Aromatizues Per Atlete

  Produkti me i ri sapo mberriti tek ishpejti.al, Aromatizues Per Atlete. Ndihuni pa komplekse tani ne vere per aromen e kepuceve tuaja. Shishja permban 100ml, arome te kendshme. Vetem me dy sprucime dhe largohuni nga shtepia me nje arome te mire dhe te lehte. Mund ta perdorni ne te gjithe llojet e atleteve madje edhe ne kepuce.
  Kodi: #00492

  ShikoBli Tani
 • Celes Egzagon Mulifunksional

  Celes Egzagon Mulifunksional

  Super produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al, Celes Egzagon Mulifunksional ideale per cdo pune. Vjen ne forme te kendshme si flok debore, me material celiku i forte, rezistent dhe sidomos i pandryshkur. Ngjyrat ne gjendje jane e verdhe, gri, dhe ylberi. Dimensionet e produktit jane 6.35 cm, dhe peshon me pak se 80g.

  ShikoBli Tani

Main Menu