20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

 • Kondicioner Firs Austria

  Kondicioner Firs Austria

  Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al, Kondicioner Firs Austria do te thoni ju se cfare e ben kaq special kete kondicioner, Eshte nje kondicioner portativ. Mund ta zhvendosni nga njera dhome ne tjetren pa mundime ose force. Mund ta montoni edhe ne mure me dy upa dhe vida. Eshte me dy nivele ngrohjeje dhe ka nje ekran LED LCD. Dimensionet e kondicionerit jane 61 cm x 21 cm x 12 cm. Eshte me kohemates dhe kontroll temperature. Cfare po pret, beje tenden tani.
  Kodi #000193

  ShikoBli Tani
 • Tapete Me Dizenjo Te Ndryshme

  Tapete Me Dizenjo Te Ndryshme

  1. Pëlhurë tapeti: Tapeti përbëhet nga tre shtresa pëlhure, shtresa sipërfaqësore e shtyllave të shkurtra të printuara dhe të lyera, në shtresën e mesme pëlhurë jo e endur, dhe shtresa e poshtme është plotësisht e vendosur nga fundi që nuk rrëshqet.

  2. Trashësia e tapetit: Dizajni i pëlhurës me tre shtresa i bën qilimat tanë më të trashë se qilimat e tjerë, të butë dhe jo të rrëshqitshëm, jetëgjatë dhe jo të lehtë për t’u deformuar.

  3. Tapeti nuk ka erë të veçantë: pëlhura e butë e tapetit mund të përdoret për të luajtur foshnjat në tapet.

  4. Lehtë për t’u kujdesur: Dizajni i shkurtër i grumbullit i bën qilimat tanë të lehtë për t’u kujdesur dhe pluhuri nuk është i lehtë të ngecë në grumbull. Duhet vetëm të pastrohet me fshesë me korrent ose të pastrohet rregullisht.

  5. Cilësia e tapetit: Tapetet tanë janë të cilësisë më të mirë se qilimat e zakonshëm, me trashësi më të trashë, pëlhurë të mirë, të butë dhe miqësore me lëkurën, të lehtë për t’u kujdesur, pa erë të veçantë, pa dëmtim të trupit të njeriut dhe të lartë -Qilimet cilësore rrojnë më gjatë!

  Permasat: 230×300 cm

  ShikoBli Tani
 • Organizues Me Kapak Multifunksionale

  Organizues Me Kapak Multifunksionale

  E shikuat produktin me te ri tek ishpejti.al, Organizues Me Kapak Multifunksionale perfekte per te gjitha shtepite. Mund te perdoret per shume sende si pershembull, mund te vendosni lodra, detergjente, sende shtepiake ose zyre, lule etj, madje mund te perdoret edhe si stol per tu ulur ose per te mare sende ne lartesi. Ngjyrat ne gjendje te organizuesit jane roze, lejla, jeshile, bojqielli. Me material te forte dhe shume rezistent ABS. Cfare po prisni, porosite tani!
  Kodi: 232-87

  ShikoBli Tani
 • Mbajtese Per Ilacet Me 7 Ditet e Javes

  Kontenitor Per Ilacet Me 7 Ditet e Javes

  Produkti me i ri per 2022 sapo erdhi tek ishpejti.al Kontenitor Per Ilacet Me 7 Ditet e Javes ideale per te gjitha moshat dhe shume praktike. Vjen me 7 ngjyra te ndryshme dhe mund te mbani ilace vitamina etj. Me material plastik te forte dhe jo te demshem per mjedisin. Permasat e produktit jane 80 cm x 45 xm x 20 cm, e vogel mund ta mbani ne cdo vend. E pershtatshme sepse ne pjesen siper mund te shikoni ilacet tuaja dhe ditet po ashtu. Mbyllet dhe hapet lehte pa force.
  Kodi: 232-69

  ShikoBli Tani
 • Friteze Me Ajer DSP

  Friteze Me Ajer DSP

  Friteze Me Ajer DSP

  Produkti me ideal sapo erdhi tek ishpejti.al per ju. Friteze Me Ajer DSP, pergatisni ushqime te ndryshme si patate te skuqura, kofsha pule, kotoleta etj, shpejt, pa i djegur dhe per me teper shume e shendetshme sepse i gatuan ato me ajer dhe jo me vaj te demshem per shendetin. Shtresa e jashtme mbrojtese qendron e ftohte gjate perdorimit dhe nuk nxehet, duke garantuar sigurine gjate kohes qe gatuani. Nuk ze shume vend dhe shume e lehte per tu pastruar.

  ShikoBli Tani
 • Solucion Zhbllokues Pluhur

  Solucion Zhbllokues Pluhur

  Super produkti me i ri sapo ka ardhur tek ishpejti.al Solucion Zhbllokues Pluhur super produkti qe ju nevojitej. Zhbllokon kanale dhe pileta ne vetem pak minuta, hidheni pluhurin, hidhni ujin prisni 2-3 minuta dhe shikoni magjine e pastrimit. Vjen ne 200g dhe ne paketim te sigurte. Perdoret kudo tek pileta e tualetit, tek lavamani madje edhe tek wc. Superrr!
  Kodi i produktit: #00590

  ShikoBli Tani
 • Mbrojtese Plastike Rrjete

  Mbrojtese Plastike Rrjete

  Ishpejti sapo solli produktin me te ri ne dyqan. Mbrojtese Plastike Rrjete, do te thoni ju se cfare eshte kjo dhe perse sherben, Eshte nje kapak mbrojtes me material plastike qe nuk lejon qe pjata juaj te vijne insekte, mizat, pluhur etj. Diametri i produktit eshte 25 cm. Dhe vjen ne ngjyre jeshile te bukur dhe shume elegante. Praktike mund ta vendosni kudo pa zene vend. Dhe jane 3 cope per vetem 600 leke.
  Kodi i produktit #001

  ShikoBli Tani
 • Tharese Per Rroba Dhe Atlete

  Tharese Per Rroba Dhe Atlete

  Produkti me inovativ sapo mberrriti tek ishpejti.al per ju. Tharese Per Rroba Dhe Atlete, ideale per cdo shtepi. Do te thoni ju se cfare e ben kaq te vecante kete produkt. Jua themi ne tani, eshte e vogel praktike dhe shume e thjeshte ne perdorim. Vendoset si varese per rrobat por i than ato ne nje menyre perfekte. Jo vetem per rroba por edhe per atlete dhe kepuce, sepse krahet e saj jane elastike. Me material te forte dhe shume rezistent ABS-PP. Me nje ngjyre te bardhe e  bukur dhe shume elegante. Perfekte per udhetime, turizem, kur levizni jashte qytetit ose tani ne keto dite te ftohta dhe me shume shi. Me fuqi deri ne 150w ose 110V/220V. Gjeja mee bukur e ketij produkti eshte se mund te vendosni cdo rrobe te mundshme dhe te dilni nga shtepia, mekanizmi i tij fiket mbas 60 minutave dhe qendron vetem i ngrohte. Superrr!
  Kodi: #000107

  ShikoBli Tani
 • Peshqir Mikrofiber Per Floket

  Peshqir Mikrofiber Per Floket

  Produkti me ideal per vajza dhe gra sapo erdhi tek ishpejti.al per ju. Pervec se nuk ti demton, ai te ndihmon ne tharjen natyrale, pa tharese te nxehte. Vjen me disa ngjyra te ndryshme: lejla, bojqielli, jeshile, pana. Nuk zene vend super i lehte dhe jane shume praktike, mund ti varni kudo. Material i bute mikrofiber. Dimensionet e produktit jane 63cm x24 cm. Ideale per te udhetuar, ne palester, ne pishine etj.

  ShikoBli Tani
 • Organizues Per Atlete

  Organizues Per Atlete

  Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al per ju, Organizues Per Atlete do te thoni ju perse eshte kaq i rendesishem ky produkt. Vjen ne forme cante dhe ka nje rrip te tejdukshem qe mund te shikoni se cfare ka brenda. Mund te vendosni jo vetem atlete ose kepuce, por edhe make up, bluza, kemisha, aksesore etj. Vjen Ne dy ngjyra gri dhe bojqielli. Me material prej cope rezistente dhe shume te forte. Ideale per udhetime. Perfito 3 cope per vetem 990 leke.

  ShikoBli Tani
 • Organizues Per Canta

  Organizues Per Canta

  Produkti me praktik dhe ideal erdhi serisht tek ishpejti.al, Organizues Per Canta per nje dhome te organizuar mire pa lodhje ose mundime te teperta. Organizon plot 5 canta, 3 ne nje ane dhe 3 nga ana tjeter nese keni me shume merrni dy. Vjen ne ngjyre portokalli, bojqielli, gri dhe te zeze. Me material rezistent dhe shume te forte. Madje madje ka edhe nje cengel per ta varur ne dollap, kur nuk ju duhet, paloseni dhe nuk ze vend. Dimensionet e produktit jane 90 x 32 x 35 cm. Thjeshte Super!!!
  Kodi: #00150

  ShikoBli Tani
 • Hekur Me Avull Haeger

  Hekur Me Avull Haeger

  Risia me e re sapo erdhi tek ishpejti.al per ju, Hekur Me Avull Haeger ideale dhe praktike per te gjitha shtepite. Mund ta merrni shume lehte ne udhetime sepse eshte portativ. Me nje fuqi prej 220-240V ose ndryshe 1370W, ngrohet ne me pak se 45 sekonda. E sigurte, e lehte ne perdorim dhe jo e demshme per shendetin. Hekurosni gjihcka, bluza, kemisha, pantallona etj.
  Kodi: #0011

  ShikoBli Tani
 • Relaks Per Femije

  Relaks Per Femije

  Produkti me ideal per femije sapo erdhi perseri tek ishpejti.al, Relaks Per Femije fantastike per femijet qe te qetesohen dhe clodhen aty gjate dites, pasi karrigia edhe tundet. Vjen me ngjyre te bukur te kuqe, ideale per djem dhe vajza. Me konstruksion metalik te forte dhe shume rezistent. Ben per femije 1 deri ne 2 vjec. Mos u shqetesoni per hapsire sepse paloset dhe nuk ze vend. Super!!!

  ShikoBli Tani
 • Solucion Per Pastrim

  Solucion Per Pastrim

  E shikuat produktin me te ri tek ishpejti.al, Solucion Per Pastrim ideale dhe shume e mire per cdo shtepi. Nuk po hiqni dot yndyren ose njollat ne enet tuaja te gatimit, ishpejti sapo erdhi me zgjidhjen. Mjaft me mundime dhe lodhje te teperta. Mjafton vetem 2-3 shtypje te solucionit lereni 10 minuta me pas ferkojeni me nje lecke dhe shikoni magjine e pastrimit te ketij solucioni. Ideale per kuzhinen, tualetin, heqjen e vajit dhe ndryshkut mbi qeramike, xhama etj. Sasia e solucionit eshte 100ml dhe mos u shqetesoni per skadencen e tij sepse duron deri ne 36 muaj.
  Kodi: #00092

  ShikoBli Tani
 • Pasqyre Kozmetike 3ne1

  Pasqyre Kozmetike 3ne1

  Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al per te gjitha vajzat dhe grate. Pasqyre Kozmetike 3ne1, do te thoni ju perse kjo pasqyre eshte 3 funksione ne nje te vetme. Vjen me drite LED te lehte qe nuk ju vret syte, mbajtese aksesoresh, dhe me e redesishmja dhe unike ventilatorin freskues. Po po e lexove mire ventilator freskues, a nuk eshte fantastike kjo? Vjen me material plastike te forte ABS-PP. Funksionon me 4 bateri AA ose edhe me usb. Dimensionet e produktit jane 30 x 24 x 7.5 cm. Madje madje vjen edhe me nje pasqyre te vogel qe zmadhon 5-fish per cdo detaj.

  ShikoBli Tani
 • Organizues Per Ilace

  Organizues Per Ilace

  Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al per ju. Organizues per ilace, dhe do thoni ju se cfare e ben kete produkt kaq te vecante. Eshte e vogel dhe nuk ze vend ne canten tuaj ose xhepin, me 4 vende te ndryshme per cdo ilac te specifikuar dhe prit me e bukura, vjen me nje sistem kohe qe tju kujtoje sa here duhet te pini ilacet tuaja, superrr. Me material plastike jo e demshme per shendetin. Me ngjyre te bukur dhe elegante blu per meshkuj dhe femra. Dimensionet e produktit jane 7 x 10 cm.
  Kodi: #000117

  ShikoBli Tani
 • Paisje Per Waffle DSP

  Paisje Per Waffle DSP

  Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al, Paisje Per Waffle DSP ideale dhe shume praktike per cdo shtepi. Ideale per mengjese te shendetshme dhe shume te shishme. Me korent ne 220-240V ose thene ndryshe 1200w. Dimensionet e produktit jane 31 x 15.8cm. Material metalike qe nuk ndryshket ose te ngjise. Vjen edhe me nje nivelues per nxehtesine e plitkes, nese deshironi ta beni ne cast ose e keni me terezi. Me nje nga markat me te mira dhe cilesore ne treg DSP. Thjeshte Super!

  ShikoBli Tani
 • Perparese Pastrimi Per Meshkuj

  Perparese Pastrimi Per Meshkuj

  Produkti me i shume kerkuar sapo erdhi tek ishpejti.al, Perparese Pastrimi Per Meshkuj, vendoseni rreth qafes ngjitet me vakum ne pasqyre ose mur duke mbledhur te gjitha qimet ne te. Me pas zbrazet lehtesisht ne koshin e plehrave pa rremuja te teperta ose mundime te tjera. Zgjidhja eshte kjo perparese. Dimensionet e produktit jane 50 x 120 x 77 cm. Dhe vjen ne ngjyre te zeze dhe te bardhe.

  ShikoBli Tani
 • Paisje Floke Sheqeri

  Paisje Floke Sheqeri

  Produkti me i ri dhe me argetues sapo erdhi tek ishpejti.al, Paisje Floke Sheqeri praktike dhe shume e lehte ne perdorim. Vendoseni ne prize hidhini sheqerin me esenca te ndryshme. Lereni 5-10 minuta qe te ngrohet plitka poshte. Ne paketim vjen nje luge  matese per tju treguar sa te hidhni dhe 10 shkopa druri. Me material plastik ABS-PP jo te demshme per shendetin. Perfekte per shtepi, party, ditelindje, festa etj. Vjen ne ngjyre te bukur dhe elegante roze pastel. Super!!

  ShikoBli Tani
 • Paisje Per Salcice

  Paisje Per Salcice

  Produkti me i ri sapo erdhi per te gjitha grate tek ishpejti.al, Paisje Per Salcice pse te mos e besh sallamin ne shtepi me perberesit e tu te perzgjedhur. Produkti vjen me 3 koka te ndryshme per cdo forme  ose madhesi. Ideale per cdo shtepi, restorante etj. Materiali i paisjes eshte plastike rezistente dhe shume e forte ABS-PP. Mjaft me me lodhje dhe mundime te teperta. Thjeshte Super!!

  ShikoBli Tani

Main Menu